Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 China
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 United Kingdom
 Cameroon

Residence Solutions

Residence Solutions

With INTERRA, all residence needs are met by using the latest technology.

Absolute comfort, security, and elegance are in your home with a single system in residences and houses. When the control of living quarters are ensured perfectly with Interra technologies, cost-effective solutions are presented to customers. The most special solutions come to your door with Interra privilege. It is time to get rid of dozens of mind-boggling control mechanisms. All the controls needed in residences can easily be controlled from a single point with Interra. Enjoy saving money while Interra ensures smart residence solutions.

   
    INTERRA COMFORT

You can make all the needed adjustments with the touch panel in your day-to-day busy tasks. You can book a spa appointment, call a taxi, view announcements and messages from the site management. You can also control these privileged services via smart devices if you wish.
 
   
     ENERGY SAVING

By doing all the controls in your house within the scenarios, you can set the optimum energy level by yourself. Through automatic measurements carried out within the system, you can control lighting, heating and cooling functions in the rooms via a single panel.
 
   
    ALL IS WELL

One of the biggest challenges of the modern world is the problem of accessing information. Thanks to site management integration, you can access all your information in the most accurate and quickest way via a single screen. Moreover, you can connect to all your information through your smart devices with the mobile integration system.
 
   
     BE SAFE
Thanks to solutions that ensure your full safety, you can view and respond to your entire security system, including security warnings such as glass breaks, via your mobile devices. This way, you can be sure that you are safe and concentrate on your day-to-day tasks more comfortably.      
 

 

Residence Solutions
1
Concierge and residence services

5 yıldızlı yaşam. Rezidansların en önemli konusu "konsiyaj ve hizmetler"

Hizmetler menüsü, sizlere evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunuyor. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetli, aracınız için vale... İhtiyaç duyduğunuz her şey hizmetler menüsünde. Interra'nın sunduğu dinamik platform artık rezidans hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu hizmetler Interra paneller üzerinden veya Interra mobil uygulamalar ile çağrılarak anlık bilgi lobi, resepsiyon veya bina yönetimi tarafına iletilir.

Concierge
2
Automation system control

Interra ile konforu üst limitlerde yaşarken, enerji tasarrufu sağlabilirsiniz. Dünya standardı olan KNX veya özel protokol EIO ile tüm otomasyon kontrolleri yerine getirilmekte ve kullanıcıların konforuna hizmet etmektedir.
 

Akıllı Sayaç 
Faturalarınızın makul bir seviyede tutulmasına olanak sağlayan akıllı sayaç ölçerler sayesinde , evinizde harcanan aylık enerji mikratından haberdar olabilieceksiniz.

Aydınlatma 
Interra ile makanlarınız aydınlanma çağını yaşıyor. Mekanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini Interra teknolojileri ile kontrol ederek, istediğiniz aydınlanmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

İklimlindirme
Düzensiz ısıtma ve soğutma en fazla enerji kaybına neden olan durumlardır. Interra iklimliendirme çözümleri ile evinizin ısıtma - soğutma işlemlerinin faal olarak çalışma sürelerini siz belirleyebilirsiniz. Evinize mükemmel bir entegrasyon ile uyum sağlayan iklimlendirme sistemi sayesinde tasarruf yapabilirsiniz.

Perde Panjur 
Dokunmatik panel üzerinden perde - panjurlarınızın kantrülünü sağlayarak, mekanlarınıza hayat verebilirsiniz.

Zamanlayıcı Seneryolar 
Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.

Automation
3
Mobile solutions

Interra kullanıcıları için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyaj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, İpad ve hatta iWatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Akıllı yaşamı ve konforu oturduğunuz yerden kontrol ederken, güvenlik mesajları ve uyarılar ev de olmadığınızda da cep tlefonunuza gönderilir.

4
Camera Viewing, Alarm, Security

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetimi sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.

5
Aesthetics

Konforun yanısıra yaşam alanlarınıza estetik ve değer katan Interra ürünleri ile her zaman evinizde olmaktan keyif alırsınız.

6
Sip Video Intercom

Bina önündeki IP tabanlı telefon ve görüntülü interkom üzerinden, kapınıza gelen konukları karşılayabilir, dilerseniz iletişim kurabilirsiniz.

Sip
7
After Sales / Service

Interra satış sonrası hizmetleri ve servisler en seçkin projelerin memnuniyeti için ülkemizin her bölgesinde yetkin ve eğitimli ekipleri ile sahadır. Ürünlerin geliştiricsi ve teknoloji tasarımcısı olan Interra 7/24 hizmetinizde.