Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 China
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 United Kingdom
 Cameroon

Hotel Solutions

Hotel Solutions

INTERRA prioritizes energy efficiency and quality service approach along with comfort in its Hotel solutions... 

Our main goals are to make your residents feel that they are in a special place and also to offer technology and ease of use together in our room solutions.

All room automation system control by residents is handled innovatively by Interra. The requests can be applied instantly via both on mobile devices and next-generation touch panels in the room.

The fact that the room manages itself to ensure economy and comfort is the basic feature of the system. For this, software, hardware and central (Hotel room management software - IS Server) applications in Interra are preferred by many world brands.

 

  ENERGY EFFICIENCY
  FLEXIBILITY
  COMFORT
  SECURITY

Hotel Solutions
1
Correctly Designed Room Modes for Maximum Energy Saving

Her biri en optimal şekilde konfor ve tasarruf sağlamak amacıyla düşünülmüş ve baştan şekillendirilmiştir. Modlar  otomatik olarak oda durumuna göre birbirleri arasında geçiş yaparlar ve işletmenin en yüksek gideri olan enerji tüketimini asgariye indirmekte önemli rol oynarlar.

- House keeping
- Ekonomi
- Özel modlar
- Klima senaryoları
- Konfor modu
- Alt konfor modu
- welcome senaryoları
- Check-in
- check-out
- Sleep/Night modları
- Frost protection

2
Comfort and Technology in One

- Geniş çaplı ürün ve renk seçenkeleri ile beklentinizin üzerinde komple çözümler
- Özel geliştirilmiş yazılımlar
- Yeni nesil bakış açısı getiren ımini Otel

Imini Hospitality, otel oda kontrolünü yapmanızın yanı sıra, oda senaryolarını çağırmanızı sağlar. Aplikasyon ile “odamı temizle”, “rahatsız etme” durumlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Entegre edilmiş sıcaklık sensörü ve lojik yetenekleri ile konfor modları uygular ve enerji tasarrufu sağlar. Misafirleriniz dokunuşları ile hem Imini panelinden hem de mobilden konforun tadını çıkarır.

3
In Interra, you can find the most optimal solution either in the KNX standard or in the Ip-based EIO GRMS standard. Complete automation control is possible with 2 different concepts that Interra offers.

 

- EIO GRMS
- Imini
- Interra DND
- Push butonlar
- Konvansiyonel dedektörler
- IS Server GRMS yazılımı
- Interra KNX Combo 
- Iswitch
- Imini
- KNX dedektörler ve sensörler
- Interra DND
- Interra BIM modulleri
- Interra Gateways

 

Interra EIO çözümünü

Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var? Interra, EIO ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor. EIO, Hotel System Manager (Hager Otel Sistemi Yöneticisi) ile beraber yapılandırılabilir giriş ve çıkışlara sahip modüler bir cihazdır; bu akıllı arabirim ile odalarınızda bulunan tüm uygulamaları (ısıtma, klima, ışıklar, panjurlar, …) uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

 

In
4
Easy to use without complexity

Her yaş grubu tarafından rahatça kullanılacak şekilde tasarlanmış ürün ve sistemler ile en yüksek derece müşteri memnuniyetine ulaşırsınız.

5
You can allow your guests to interact with the facility more by enabling the use of hotel services/other services via touch panels and mobile devices.

SPA, Taxi, temizlik, spor, konser, yemek vs. gibi bir çok aktivitenin oda sakinine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Bunu interaktif bir şekilde sunarak eşsiz bir deneyimin yaşanmasına ve tesis imajına katkı sağlayabilirsiniz.Konsiyaj/Hizmetler, tamamen esnek ve tesise göre şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Tesisin tüm hizmetleri, bilgilendirme reklamları konsiyaj servisi üzerinden odalara ve mobil cihazlara iletilebilir.

Mobil kontrol, Interra Pro applikasyonlar paketi tüm işletim sistemlerinde ve platformlarda VIP kullanıcıların hizmetindedir.

Tüm oda otomasyon kontrollerini yatağınızdan tek bir dokunuşla yapabilirsiniz